Algemeen

De Protestantse Gemeente Vlissingen wordt geleid door een kerkenraad. In deze kerkenraad hebben alle ambtsdragers zitting. De kerkenraad vergadert 9 keer per jaar. De agenda wordt voorbereid door het moderamen, dat 3 weken voorafgaand aan elke kerkenraadsvergadering vergadering vergadert.

Pastores
PredikantWout Alserdaw.alserda@pkn-vlissingen.nl853520
OuderenpastorWilja Grootenboerwiljagrootenboer@xs4all.nl06-20578738
PastorJanny Blankenstijnj.blankenstijn@pkn-vlissingen.nl06-22375758
Ouderlingen
Ouderling(voorzitter)Marianne Kloosterboer kloosdijk@zeelandnet.nl468227
Ouderling (Sriba)Anneloes Steglichscriba@pkn-Vlissingen.nl 06-27073657
OuderlingMarielle Noordammokkebol@hotmail.com06-12597208
College van Kerkrebtmeesters
Ouderling CvK (vz)Bert Heijstekhheijstek@zeelandnet.nl466557
Ouderling CvK (geb)Hans Sinkehansjarien@zeelandnet.nl418983
Lid (secr)Marian van Vlietmarianvanvliet@zeelandnet.nl642224
LidJohn Postjaypost@zeelandnet.nl463418
LidJeroen Casteljeroen1983@kpnmail.nl06-20457688
Diakenen
Diaken (vz)Gertruud Smitg.j.smit56@gmail.com06-1001047
Diaken (secr)Hannie Suurmondhsuurmond@zeelandnet.nl466269
Diaken (penningm)vacature
DiakenMarija Mensmarijamens@zeelandnet.nl467206
DiakenPiet Minnaardjopiemoortje10@hotmail.com06-49922642
DiakenSonja Vreekesonja.vreeke@gmail.com06-38531627
DiakenHanni Smithannismit@hotmail.com419182
DiakenMatty van Zwedenrvzw@zeelandnet.nl418444
DiakenRiet de Waaljoripori@zeelandnet.nl463355