Algemeen

De Protestantse Gemeente Vlissingen wordt geleid door een kerkenraad. In deze kerkenraad hebben alle ambtsdragers zitting. De kerkenraad vergadert 9 keer per jaar. De agenda wordt voorbereid door het moderamen, dat 3 weken voorafgaand aan elke kerkenraadsvergadering vergadering vergadert.

Pastores
PredikantWout Alserdaw.alserda@pkn-vlissingen.nl853520
PredikantPim Steenbergenjw.steenbergen@planet.nl553765
Pastoraal werkerGerda Vreekeg.vreeke@pkn-vlissingen.nl637454
OuderenpastorWilja grooteboerwiljagrootenboer@xs4all.nl06-20578738
Ouderlingen
Ouderling(voorzitter)Henk Zielstra hendrikjoostzielstra@gmail.com06-53539086
Ouderg(scriba)Mariëlle Noordamscriba@pkn-Vlissingen.nl06-12597208
Ouderling(bijz.opdr)Jos de Buckjojadebuck@simpc.nl466969
Ouderling(DAK)Anneloes Steglichaltsteglich@gmail.com469745
Vacature
Vacature
College van Kerkrebtmeesters
Ouderling CvK (vz)Bert Heijstekhheijstek@zeelandnet.nl466557
Ouderling CvK (pm)Martin Dekkerpenningmeester@pkn-vlissingen.nl470263
Ouderling CvK (geb)Hans Sinkehansjarien@zeelandnet.nl418983
Lid (kerkbalans)Hans Kosterhckoster@zeelandnet.nl466198
Lid (secr)Marian van Vlietmarianvanvliet@zeelandnet.nl642224
LidPiet van Bellebeheerpiet@zeelandnet.nl462779
LidJohn Postjaypost@zeelandnet.nl463418
Diakenen
Diaken (vz)Epjan Kwastteamk@zeelandnet.nl415143
Diaken (secr)Hannie Suurmondhsuurmond@zeelandnet.nl466269
Diaken (penningm)Joop Prinsjoopprins@zeelandnet.nl412935
DiakenLeen van Belleleenvanbelle@hetnet.nl466723
DiakenMarija Mensmarijamens@zeelandnet.nl467206
DiakenPiet Minnaardjopiemoortje10@hotmail.com06-49922642
DiakenSonja Vreekesonja.vreeke@gmail.com419341
DiakenHanni Smithannismit@hotmail.com419182
DiakenMatty van Zwedenrvzw@zeelandnet.nl418444
DiakenRiet de Waaljoripori@zeelandnet.nl463355
Diakenvacature