Op verhaal komen bij?

verhaal komen bij …

Zondag 29 april, 15.00 uur in De Herberg, leest Elly Kleij voor en vertelt ze over het boek ‘Kamer’ van Emma Donoghue.

Het gaat over een jongetje van vijf jaar, dat met zijn moeder opgesloten zit in een tuinschuur met alleen een dakraam.

Door de ogen van het jongetje kijken we naar deze kleine wereld, waar zijn moeder probeert met beperkte middelen hem een zo normaal mogelijke opvoeding te geven

in de 'Kamer' waarin ze opgesloten zijn. Ook lezen we hoe het jongetje, na een spannende ontsnapping, de echte wereld ervaart. Het boek is geschreven in 2010 naar aanleiding van berichten over ontvoerde, opgesloten en verkrachte meisjes, zoals b.v. Natascha Kampusch en Elisabeth Fritzl in Oostenrijk. U bent van harte welkom. Aanvang 15.00 uur

Terug naar overzicht